W związku z przerwą urlopową 02.02 - 11.02. 2022 wysyłka

zakupionego w tym okresie towaru będzie realizowana

od 13. 02. 2022r . Przepraszamy za utrudnienia.

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sposób Dostawy

- ODBIÓR OSOBISTY:
możliwy jest w naszym sklepie „K & M Decor” w Poznaniu na ul. Soroki 11. po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu możliwości odbioru.

- PRZESYŁKA KURIERSKA :
odbywa się przy pomocy firmy kurierskiej pn-pt w godz. 8-16 .W przypadku niedostarczenia paczki /np. brak pod wskazanym adresem odbiorcy/ kurier ponowi próbę dostarczenia jej w następnym dniu roboczym .Czas dostawy przesyłki od chwili dostarczenia jej kurierowi przez sprzedającego wynosi 24 h.Klient powinien podać numer telefonu kontaktowego

Klient ma możliwość śledzenia przesyłki na stronie przewoźnika po otrzymaniu e-mailem jej numeru. Klient przy odbiorze przesyłki powinien sprawdzić jej stan ,a w przypadku naruszenia   opakowania w obecności kuriera rozpakować przesyłkę i sporządzić protokół  szkody , jeżeli do takiej doszło .Klient może wówczas odmówić przyjęcia przesyłki ,a o powyższej sytuacji musi powiadomić w dniu dostawy  e-mail’owo lub telefonicznie Sprzedającego.

- PACZKOMAT :
Klient powinien podać numer paczkomatu docelowego/znajdzie spis w internecie na str .paczkomaty .pl/, w którym chce odebrać przesyłkę oraz nr komórki na którą otrzyma SMS-a  oraz adres e-mail w celu otrzymania kodu do otwarcia skrytki paczkomatu. Kurier po dostarczeniu paczki do paczkomatu wysyła SMS do odbiorcy. Termin dostawy to ok.3 dni od chwili nadania przesyłki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl